Компанія «Наш капітал»

ФКК «Наш Капітал» – сучасна фінансово-консультаційна компанія, що спеціалізується на посередницьких фінансових послугах та є інформаційною ланкою між клієнтами та страховими компаніями-партнерами. Завдяки великому досвіду роботи керівників компанії (понад 20 років) у сфері довгострокового добровільного страхування життя, у розпорядженні фінансових консультантів є увесь спектр фінансових послуг та страхових програм, що дозволяють надати клієнту максимально вигідні фінансові та страхові продукти та знайти найкращі рішення для задоволення потреб кожного клієнта. Все це дозволяє співпрацювати з провідними страховими світовими компаніями, гарантувати надійність та фінансову стабільність, незважаючи на всі труднощі сучасного фінансового світу.

Пріоритетом у діяльності кожної страхової компанії-партнера є надійний соціальний захист (страхування життя) та гарантована виплата усієї суми накопичених грошей, плюс додатковий інвестиційний дохід за кожний рік всього терміну дії договору страхування життя.

Підготовка висококваліфікованих фінансових консультантів та директорів є основою майбутнього будь-якої компанії. Бізнес заради бізнесу виключено. Наше спільне завдання — досягти, щоб кожен фінансовий консультант глибоко розумів необхідність власної програми добровільного страхування життя для себе особисто, власного соціального захисту та власного майбутнього пенсійного забезпечення. Продаж бізнесу заборонено. Тільки завдяки цьому ми всі будемо високопрофесійними фінансовими консультантами та разом створимо фінансове майбутнє України та кожного її громадянина.

Витяг з Єдиного державного реєстру про реєстрацію ФКК
Витяг з Єдиного державного реєстру про реєстрацію ФКК «Наш капітал»