Семінари компанії

Найважливішим інструментом маркетингу у нашій Великій Справі є основний семінар.

Шановні колеги! Завітавши на перший ваш основний семінар ФКК «Наш Капітал”, Ви зробили рішучий крок у вашому житті та заклали перший камінь у фундамент вашого непорушного фінансового благополуччя. Ви отримали перші знання про бізнес фінансового консультанта. Але цього поки що недостатньо. Якщо Ви відвідали семінар з метою переконання у правильності вашого кроку, оформивши програму добровільного страхування життя, переконання у існуванні страхових компаній та отримали відповіді на всі запитання та розвіяли сумніви, ми Вас вітаємо. Але якщо Вас зацікавила кар’єра фінансового консультанта, Вам необхідно відвідати 3 семінари поспіль. Це необхідно для повного розуміння програм добровільного страхування життя, для більш тісного спілкування з представниками страхових компаній, а, найголовніше, постійна участь у семінарах допоможе Вам перетворити Ваші знання на ВМІННЯ. На основних семінарах Ви розвиваєте необхідні якості успішного фінансового консультанта. У Вас з’являється бажання досягти величезного успіху, з’являється віра у власні сили та віра в успіх, Ви починаєте діяти з натхненням, і, нарешті, у Вас вимальовується реальна, але Велика Мета. 

Уміння – це найвища стадія професіоналізму. Всі ці якості народжуються лише тоді, коли Ви перебуваєте на безперервній стадії навчання – 3 основні семінари поспіль, наступної суботи після семінару Ви відвідуєте тренінг дирекції. Потім Ви навчаєтесь в Академії «Наш Капітал» та додається система Вашого навчання на семінарах лідерів (ЛЗ-1, ЛЗ-2, ЛЗ-3). Ці навчання організовує ФКК “Наш Капітал”.

Подальше відвідування основних семінарів також необхідне, але вже як керівник. Як тільки ваш клієнт виявляє бажання стати фінансовим консультантом та відвідує основний семінар, Ви стаєте керівником та допомагаєте йому пройти той самий шлях, який пройшли Ви.

Компанія залишає за собою право вносити корективи у дати та місця проведення семінарів.

Дати проведення семінарів у 2022 році.

22-23 січняMercure Kyiv Congress Hotel22-23 січняPremier Hotel Rus
19-20 лютогоMercure Kyiv Congress Hotel19-20 лютогоPremier Hotel Rus
19-20 березняMercure Kyiv Congress Hotel19-20 березняPremier Hotel Rus
16-17 квітняMercure Kyiv Congress Hotel16-17 квітняPremier Hotel Rus
21-22 травняMercure Kyiv Congress Hotel21-22 травняPremier Hotel Rus
25-26 червняMercure Kyiv Congress Hotel25-26 червняPremier Hotel Rus
23-24 липняMercure Kyiv Congress Hotel23-24 липняPremier Hotel Rus
20-21 серпняMercure Kyiv Congress Hotel20-21 серпняPremier Hotel Rus
24-25 вересняMercure Kyiv Congress Hotel24-25 вересняPremier Hotel Rus
22-23 жовтняMercure Kyiv Congress Hotel22-23 жовтняPremier Hotel Rus
19-20 листопадаMercure Kyiv Congress Hotel19-20 листопадаPremier Hotel Rus
17-18 грудняMercure Kyiv Congress Hotel17-18 грудняPremier Hotel Rus