Вакансії

У всьому світі бізнес фінансового консультанта добровільного страхування життя є елітним та високооплачуваним. Першою та найголовнішою умовою для кожного фінансового консультанта та директора, який забажає співпрацювати з ФКК «Наш Капітал», буде його розуміння суті добровільного страхування життя. Бізнес заради бізнесу виключено. Наше спільне завдання досягти того, щоб кожен фінансовий консультант глибоко розумів необхідність власної програми добровільного страхування життя для себе особисто, власного соціального захисту та власного майбутнього пенсійного забезпечення. Тільки завдяки цьому, він зможе професійно та кваліфіковано проводити бесіди та консультації. Кожен із нас створює власну систему високооплачуваного бізнесу, але лише у спільній концепції ФКК «Наш Капітал».

Керівництво ФКК «Наш Капітал», маючи 20-річний досвід роботи у європейському страховому брокері, прагне досягти успіху у бізнесі лише завдяки підготовці висококваліфікованих працівників. Ми не продаємо бізнес, ми його створюємо. Ми розуміємо, що за кожною одиницею, за кожною заробленою гривнею нашим співробітником стоїть доля близької йому людини, а загалом і всієї України.

Чи буде нам вдячний наш клієнт чи ні залежить лише від нас. Якщо ми привели клієнта тільки в бізнес та запропонували йому заробити гроші, вдячними будуть 5 – 10% наших знайомих. В інших бізнес не вийде через те, що він також продаватиме лише бізнес. Такий шлях веде в глухий кут. Наше спільне завдання – запропонувати клієнту його майбутню фінансову стабільність та сьогоденний соціальний захист. Якщо клієнт буде вдячний і бачитиме необхідність його особистого фінансового та соціального захисту, він, безсумнівно, поділиться інформацією про цей фінансовий продукт зі своїми знайомими та близькими та зробить усе, щоб у них теж була така ж програма створення фінансової безпеки та стабільності. А це вже бізнес, дуже успішний бізнес із вдячним клієнтом.

Якщо когось зацікавила ця інформація, телефонуйте, пишіть нам. Ми готові до співпраці.