Філософія компанії "Наш капітал"

Ідею створення фінансово-консультаційної компанії «Наш Капітал» народило саме життя. 2014 рік приніс Україні випробування на стійкість та вірність основним національним цінностям людини та держави. Невизначеність породжує страх.

… 1914 рік. Перша велика депресія (криза) 20-го століття у Сполучених Штатах Америки. Банки руйнуються, бізнес гине, люди поховали гроші вдома. Війна в Європі, взяти кредит немає жодного шансу. Виходу немає… Але народилася ідея. Провідні страхові компанії того часу отримали від держави право приймати у громадян депозити та під кожен долар давати страховий захист. При цьому такі страхові компанії отримали державну гарантію.

У громадян з’явилася віра у власне фінансове майбутнє та гроші «потекли» до страхових компаній, а через них у глобальні інвестиційні проекти держави. Ожила фінансова та банківська система, економіка за короткий час стала провідною у світі і не страшні були майбутні економічні кризи. Сьогодні страхові компанії довгострокового добровільного страхування життя є основою фінансової та економічної безпеки провідних країн світу.

… Травень 2014 року – це старт у прекрасне майбутнє України, в економічну міць та політичну стабільність.

Знадобиться лише 10 років, і Україна стане провідною Європейською державою з потужною економікою, стабільною фінансовою та банківською системою та щасливими громадянами.

І нам не хотілося залишатися на узбіччі побудови майбутнього України.

Основна діяльність фінансово-консультаційної компанії «Наш Капітал» спрямована на фінансово-консультаційні послуги громадянам у сфері довгострокового добровільного страхування життя:

  • накопичення грошей;
  • страхування життя;
  • пенсійний ануїтет;
  • медичне страхування.

Тільки страхові компанії добровільного страхування життя захищають від ризиків у провідних перестрахувальних суспільствах світу, тим самим гарантують фінансовий та соціальний захист кожного клієнта.