Інтелект менеджмент

Інтелект-менеджмент для тих, хто прагне піднятися на вершину успіху, хто не байдужий до сьогоднішнього свого становища в суспільстві, хто постійно прагне до власної досконалості, хто хоче бути просто цікавою людиною та магнітом для людей, що її оточують.

У наш бурхливий час дуже важливо не загубитися у вихорі доленосних подій. У вік комп’ютерних технологій ми отримуємо стільки різноманітної інформації, стільки оригінальних порад, що здається все людство ось-ось стане всесильним і розумним. І що все це станеться в одну мить. Залишилось зачекати зовсім небагато. Але ні, нічого подібного не відбувається. Життя тече своєю чергою – спокійно, розумно і раціонально. Це ми з вами метушимося, намагаючись її прискорити та покращити, але результат завжди один. Нам обов’язково треба пам’ятати, що життя в нас одне. І як ми пройдемо власним життєвим шляхом, залежить тільки від нас. Повторного шансу пройти цей шлях наново у нас уже не буде. Скоригувати його можна. І тільки ви самі без зовнішнього втручання та зовнішнього впливу зможете зробити цю корекцію. Треба навчитися чути себе, розуміти та скеровувати себе. Віра в себе – ось той головний механізм саморозвитку та самовдосконалення. Віра в себе – найважливіша якість кожної людини. Віру замінити не можна нічим. Віра рухає нами настільки, наскільки вона сильна. На жаль, віра є небезпечним явищем. Вона має дві сторони – вона допомагає нам рости, прибирає всі перешкоди на нашому шляху, але вона може нас і знищити. Вона збагачує нас і вона ж занурює нас у безвихідь. Тому нам у житті необхідні дві складові віри – внутрішній спокій та везіння. Везіння та внутрішній спокій завжди визначають наш успіх. Навіть випадковість підготовлена ​​нашою вірою. 

Практичний курс Інтелект-менеджменту допоможе вам бути спокійним у складній ситуації, дасть вам практичний механізм переходу з одного стану до іншого. Навіть із депресією зможете впоратися. Ви помітите, що вам почало везти у житті. Звичайно ж, ви в це не повірили. Адже, найімовірніше, ви використали вже стільки способів, пройшли стільки психологічних тренінгів та різноманітних семінарів, прочитали безліч книг, що повірити у щось нове дуже важко. На тренінгах вам завжди говорили: «уявіть собі чи уявіть себе», «повірте в себе, що ви сильний і ви подолаєте всі перешкоди». Говорили та радили дуже багато. Але практичного механізму, як це зробити, не було.

Інтелект-менеджмент передбачає реальний механізм та конкретні вправи розвитку та вдосконалення вашого інтелекту. Ви помітите, як швидко почне посилюватись ваша інтуїція, стане яснішою ваша свідомість. Навіть відступлять деякі хвороби, покращиться зір. Побічним явищем цих вправ стане ваша здатність писати вірші спочатку про природу, а потім й глибоко філософські твори. Але для цього потрібно пройти три рівні Інтелект-менеджменту. Перший самостійно за практичним курсом книги та два наступні рівні практичного тренінгу Інтелект-менеджменту, які проводить фінансово-консультаційна компанія «Наш капітал». ФКК «Наш капітал» має ексклюзивне право на проведення тренінгів Інтелект-менеджменту.

В основі Інтелект-менеджменту є давньояпонська система розвитку надздібностей людини.

Сьогодні ніхто не сумнівається, що японська нація найрозумніша і середня тривалість життя японців значно перевищує європейську, не кажучи вже про східноєвропейські країни. Подумайте над цим.

Шановні колеги!

Перший рівень Інтелект-менеджменту розрахований на 15 днів та описаний у книзі «Книга для всіх. Інтелект-менеджмент».

Якщо будь-кого з вас зацікавить система Інтелект-менеджменту, зв’яжіться, будь ласка, з головним офісом ФКК «Наш капітал» та отримайте повну інформацію про цю книгу. Там же ви й зможете її замовити.

Практичний курс у цій книзі буде детально розписаний на щодень. Переконливо просимо виконувати всі вправи до дрібниць.