Консультантам

Наш Капітал - добровільне страхування життя, фінансово-консультаційна компанія, навчання фінансових консультантів в Україні
Любі друзі!

Укладаючи договір про співпрацю, Ви стаєте фінансовими консультантами фінансово-консультаційної компанії “Наш Капітал”. Попереду у Вас довгий шлях успіху та самореалізації у сфері добровільного страхування життя. Фінансовий консультант – це покликання.

Це особлива місія – захищати фінанси, здоров’я та соціальну сферу найближчих Вам людей та знайомих, бути відповідальним за кожен свій крок, за кожне своє слово. А коли Ви це усвідомлюєте, Ви стаєте цілеспрямованим та непохитним консультантом. І попереду на Вас чекатиме лише УСПІХ. ВЕЛИКИЙ УСПІХ. І стан найщасливішої людини на Землі. І причиною цього буде ваше розуміння, що успіх сам собою не приходить. Ви його створили, виткали з безлічі ниток і перемогли. А УСПІХ і ЩАСТЯ завжди поруч.

Компанія «Наш Капітал» створила для Вас бізнес. Для Вас, які володіють сильним духом і міцною волею, цілеспрямованих і всепереможних, які прагнуть перемог та успіху. Бізнес, який ми назвали Великою справою. Адже немає більш досконалого та елітного бізнесу – творити добро і за це отримувати винагороду.

І в основі вашого майбутнього успіху та ваших досягнень буде лежати система та філософія ведення бізнесу компанії «Наш Капітал». Філософія високоморальної людини. Просуваючись кар’єрними сходами і вдосконалюючи свою систему бізнесу, кожен з Вас повинен розуміти, що за кожною інвестованою у страхування життя гривнею стоїть фінансова доля вашої найближчої людини, вашого родича, вашого друга, вашого знайомого або людини, з якою Ви навіть випадково зустрілися. Ви всі маєте усвідомити, що ми всі разом беремо на себе велику відповідальність за клієнта і всі повинні виявити старанність та наполегливість у оволодінні всіма премудростями, знаннями та вміннями, які пропонує компанія «Наш Капітал». На початку у кожного з Вас пройде навчання на Базовому семінарі компанії. Потім, досягнувши 3 рівня (загальний оберт у 70 000 грн), Ви потрапляєте в систему Інтелект-менеджменту та запрошуєтеся на особливе навчання (єдине в Україні) ШКОЛУ МАЙБУТНЬОГО ДИРЕКТОРА 1, 2, 3. Головним завданням даної ШКОЛИ є ментальна підготовка Вас до функцій майбутнього Директора. Вже з 3 рівня Ви готуєтеся стати Директором, здатним виконувати покладені на Вас функції. На ШМД 1 ( ШКОЛА МАЙБУТНЬОГО ДИРЕКТОРА 1 ) Ви отримуєте загальні знання створення системи нагнітального бізнесу та перші ази системи Інтелект-менеджменту. ШМД 2 виховує у Вас значну віру в себе. Не теоретично. А на практиці. Ваша віра у себе стає безмежною. ШМД 3 зміцнює ваш дух і посилює вашу волю, яка стає незламною в повному розумінні цього слова. Вам вже не страшні публічні виступи, заперечення клієнтів. Ваша мова стає бездоганною, а Ви стаєте людиною-магнітом, з яким можна спілкуватися годинами. А далі за результатами вашої діяльності Ви переходите на новий рівень навчання – АКАДЕМІЮ МАЙБУТНЬОГО ВІЦЕ-ПРЕЗИДЕНТА 4, 5 і АКАДЕМІЮ ВІЦЕ-ПРЕЗИДЕНТА 6, 7, 8. Групи 30 -35 осіб.

Паралельно додається система навчання фінансових консультантів на семінарах лідерів – LS 1, LS 2, LS 3. Семінари лідерів проводяться за кордоном. Своя система навчання передбачається для Директорів та Віце-президентів.

Ласкаво просимо у СВІТ УСПІХУ, благополуччя і соціальних гарантій.