Дирекція 008 ФКК «Наш Капітал»

Офіс м.Харків,
проспект Незалежності, 10,
офіс 607
тел. 067 572 12 12, 095 584 68 00.
vodolagababich@gmail.com

Віце-президенти: Федір Бабич, директор 10 рівня та Віта Бабич, директор 9 рівня.

Віце-президенти: Федір Бабич, директор 10 рівня та Віта Бабич, директор 9 рівня.

Наша історія

діяльності у сфері Добровільного страхування життя  розпочалася  понад  10 років з 2010 року. У 2014 році Дирекція 008 стала першою українською дирецією у заснованій Фінансово-консультаційній компанії «Наш Капітал». Ми маємо сьогодні найбільшу і успішну команду власних вихованих Директорів, структурних керівників та менеджерів, успіхами яких ми пишаємося.

Дирекція ФКК Наш Капітал, фінансово-консультаційна компанія, страхування життя
Кращі страхові компанії України, дирекція ФКК Наш Капітал, фінансово-консультаційна компанія, страхування життя

Наша успішна команда

на сьогоднішній день структура 8 Дирекції  ФКК «Наш капітал»  має у своєму складі

3 Віце-президентів та 12 Директорів 6-7 рівня .

Офіси наших дирекцій розташовані у 8областях України, де працюють великі команди професіоналів у сфері добровільного страхування життя. Це Харківська, Київська, Івано-Франківська, Чернівецька, Хмельницька, Житомирська, Луганська та Львівська області.

Наші досягнення у сфері Добровільного страхування життя…

Наші консультанти щорічно визнаються у номінаціях кращий  віце-президент, кращий директор 6 та 7 рівня, кращий регіональний менеджер, кращий структурний керівник. Рекордним досягненням було закриття директорських рівнів  за 6 та 7 місяців трьома директорами. Найвищою заслугою команди є визнання та нагороди від Національного бізнес-рейтингу України  – Медаль «За заслуги і досягнення» та Орден «Гордість галузі», нагородження Сертифікатами «Спеціаліст року» та «Професіонал  року», а також Дипломами «Кращий консультант року» від компаній-партнерів.

Сфера діяльності

нашої команди – це добровільне накопичувальне страхування життя, недержавне пенсійне забезпечення, медичне страхування та убезпечення життя. Підготовка та навчання фінансових консультантів, проведення семінарів, конференцій, круглих столів, презентацій, тренінгів, проведення роз’яснювальної роботи серед населення України з питань змін пенсійного забезпечення та страхування життя.

Девіз команди

Навчання фінансових консультантів в Україні, проведення семінарів, конференцій, добровільне накопичувальне страхування життя, недержавне пенсійне забезпечення, медичне страхування та убезпечення життя

«Разом працюємо та разом відпочиваємо!»

Успіх команди – це успіх кожного…

За час роботи понад  55  фінансових консультантів та менеджерів нашої дирекції пройшли навчання ЛС-1, ЛС-2, ЛС-3 за кордоном у ОАЕ, Єгипті, Турції. Проходили навчання у у Академії «Наш Капітал»,  у Школах майбутніх директорів та віце-президентів, навчання Риторика-1 та     Риторика-2.

 Також наші консультанти мали змогу подорожувати командами.

Географія подорожей консультантів нашої дирекції

а це найбільші команди у подорожах: 21 консультант – переможці у мотиваційній поїздці  на Шрі –Ланку, 14 консультантів у Домінікано, 14 наших переможців у поїздку «Круїз по Персидській затоці», 14 – на Малайзію. Наші консультанти відвідували країни Європи, історичні та мальовничі місця України, Турції, Об’єднаних Арабських Еміратів.

Подарунки та нагороди

Добровільне страхування життя, фінансово-консультаційна компанія Наш Капітал, навчання фінансових консультантів в Україні

ДОБРОВІЛЬНЕ СТРАХУВАННЯ ЖИТТЯ

Зроби своє життя кращим