Дирекція 025 ФКК «Наш Капітал»

Директор по инвестициям, структурный руководитель 7-го карьерного уровня Наталья Старостина

Тел. +380505673137
         +380964282947

starostinanataliia@gmail.com

Наша історія

Співпраця з компанією «Наш Капітал» розпочалася у 2017 році, коли команда, з величезним досвідом роботи у сфері накопичувального добровільного страхування життя, влилася у дружній колектив компанії.

На сьогоднішній день наша команда поповнилася молодими та успішними консультантами, які взяли швидкий темп у кар’єрному зростанні та збільшенні чисельності своїх команд.

Географія нашої дирекції

досить велика. Це різні міста в різних областях України: Луганській, Донецькій, Кіровоградській, Дніпропетровській та Рівненській, де роблять нашу ВЕЛИКУ СПРАВИ закохані у свою професію люди.

Але така велика географія не заважає нам почуватися однією дружною сім’єю, де кожен переживає іншого і радіє успіхам кожного.

Сила нашої команди –

у кожному, а сила кожного – у команді. А успіх… Це просто! Там, де міцна дружба, там завжди успіх. Це нові підростаючі директори, це консультанти, віддані своїй справі, це нові співробітники, що щомісяця приєднуються до команди, це вдячні клієнти.

Ми – консультанти нашої дирекції, які вибрали фінансове консультування, як справу свого життя, обираємо також і перманентний процес навчання, нові зустрічі, постійне спілкування з цікавими людьми, перспективними партнерами, а також довгострокові ділові зв’язки, захоплюючі конференції, семінари лідерів, численні поїздки в різні міста та країни світу.

Наша команда прошла испытание временем и практикой. Имеет четкую вдохновляющую задачу – достижение вершины карьеры с получением пассивного дохода. Имея огромный опыт, являемся наставниками для тех, кто приходит к нам в команду и готов разделить с нами наше видение и принять идею накопительного долгосрочного добровольного страхования жизни, как приоритетную составляющую  интересной, обеспеченной, полной позитивных моментов жизни, путешествий и кто готов двигаться вместе с нами к успеху.

Географія подорожей консультантів нашої дирекції

а це найбільші команди у подорожах: 21 консультант – переможці у мотиваційній поїздці  на Шрі –Ланку, 14 консультантів у Домінікано, 14 наших переможців у поїздку «Круїз по Персидській затоці», 14 – на Малайзію. Наші консультанти відвідували країни Європи, історичні та мальовничі місця України, Турції, Об’єднаних Арабських Еміратів.

Подарунки та нагороди

Добровільне страхування життя, фінансово-консультаційна компанія Наш Капітал, навчання фінансових консультантів в Україні

ДОБРОВІЛЬНЕ СТРАХУВАННЯ ЖИТТЯ

Зроби своє життя кращим