Дирекція 014 ФКК «Наш Капітал»

вул. Святотроїцька,94 офіс 1
м. Черкаси, 18001
тел. +380980659924
1996aa@ukr.net

Ольга Ковальчук. Віце-президент, директор 9 рівня

Наша історія

Дирекція 014 об’єднує близько двохсот консультантів, які надають послуги населенню у оформленні програм добровільного пенсійного забезпечення на території Центральної та Східної частини України(Черкаської, Київської та Харківської областей). Серед них 4 Директори 6 рівня, 1-7рівня, 1-8 рівня, які разом зі своїми командами займають лідируючі позиції в компанії «НАШ КАПІТАЛ».

Наша успішна команда

Свій професіоналізм консультанти та директори нашої дирекції здобувають на основних  щомісячних семінарах, заняттях «Субота 1» та «Субота 2», семінарах лідерів LS 1, LS 2, LS 3, DS. Лекторську майстерність відточують на «Риториці 1, 2».

Найважливішим етапом розвитку Дирекції 014 можу впевнено вважати заняття «ШБД 1, 2, 3» та «АБВП 1, 2» за унікальною методикою Валентина Яцино, які дають знання на ментальному рівні, допомагають впевнено рухатись до мети та реалізовувати поставлені цілі.

Сфера діяльності

Лідери дирекції, перемагаючи у конкурсах від страхових компаній, мали змогу відпочивати в Туреччині, Тунісі, Чорногорії, ОАЄ.

 Бізнес, що здійснюється за принципом «Від серця до серця» об’єднує  людей та приносить моральне, матеріальне задоволення та визнання кожному консультанту.

«Разом працюємо та разом відпочиваємо!»

Географія подорожей консультантів нашої дирекції

а це найбільші команди у подорожах: 21 консультант – переможці у мотиваційній поїздці  на Шрі –Ланку, 14 консультантів у Домінікано, 14 наших переможців у поїздку «Круїз по Персидській затоці», 14 – на Малайзію. Наші консультанти відвідували країни Європи, історичні та мальовничі місця України, Турції, Об’єднаних Арабських Еміратів.

Подарунки та нагороди

Добровільне страхування життя, фінансово-консультаційна компанія Наш Капітал, навчання фінансових консультантів в Україні

ДОБРОВІЛЬНЕ СТРАХУВАННЯ ЖИТТЯ

Зроби своє життя кращим