Дирекція 012 ФКК «Наш Капітал»

18001, м.Черкаси,
вул.Свято-Троїцька,94 офіс 1
тел. +380503107013
1955kov@ukr.net

ОЛЕКСАНДР КОВАЛЬЧУК ВІЦЕ-ПРЕЗИДЕНТ КОМПАНІЇ ФКК «НАШ КАПІТАЛ», ДИРЕКТОР 12 РІВНЯ

Наша історія

Фізик за фахом,власник кількох підприємств молочно-переробної промисловості у 2006 році вирішив розширити сферу діяльності у зв’язку з прийняттям в Україні закону «Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування»

(Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2003, №№ 49-51, ст. 376)

Наша успішна команда

Як і кожен консультант-початківець поїхав на семінар і став працювати з «нуля».

Йшли роки і страховий бізнес став невід ємною частиною життя, довгостроковим проектом, який приносить моральне та матеріальне задоволення.

Моя структура складається з 2 ВІЦЕ-ПРЕЗИДЕНТІВ, 1-го Директора 8 рівня, 3-х 7 –го рівня, 8-ми  Директорів 6 рівня,23 консультантів 5 рівня.

Сфера діяльності

Дирекція 012-це висококваліфікована команда професіоналів, що працює на території України та за її межами, проводячи роз’яснювальну роботу з населенням та надаючи допомогу в оформленні програм добровільного страхування життя у співпраці з лідируючими страховими компаніями.

«Разом працюємо та разом відпочиваємо!»

Географія подорожей консультантів нашої дирекції

а це найбільші команди у подорожах: 21 консультант – переможці у мотиваційній поїздці  на Шрі –Ланку, 14 консультантів у Домінікано, 14 наших переможців у поїздку «Круїз по Персидській затоці», 14 – на Малайзію. Наші консультанти відвідували країни Європи, історичні та мальовничі місця України, Турції, Об’єднаних Арабських Еміратів.

Подарунки та нагороди

Добровільне страхування життя, фінансово-консультаційна компанія Наш Капітал, навчання фінансових консультантів в Україні

ДОБРОВІЛЬНЕ СТРАХУВАННЯ ЖИТТЯ

Зроби своє життя кращим